Nieuweweg 2, Leeuwarden
Benedenwoning, appartement
€ 750,-
Bezichtiging aanvragen
Omschrijving
EÎGENAAR HUUR | VERHUUR | VASTGOEDBEHEER biedt een ontzettend leuk appartement aan middenin het centrum van Leeuwarden.
Via de algemene portiek kom je het gebouw binnen vanuit daar loop je via de ruime hal (voorheen was dit nl een gebouw van de Nederlandse bank) naar de studio.
Vanuit de hal heb je gelijk rechts je eigen voordeur. Via de voordeur sta je gelijk in de keuken en woonkamer. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot de slaapkamer en van daaruit kom je in de badkamer.
De open eenvoudige keuken is eenvoudig; er zijn 2 electrische kookpitten en een inbouw koelkast.
De kale huur voor het appartement is 750,-; voor de verwarming, water, electra en internet wordt 200,- p maand gevraagd.
Verder staan in de kelder 2 wasmachines en 1 droger die door de bewoners van het pand gebruikt worden (in het totaal zijn er op de BGG 4 bewoners, op de eerste verdieping 5 bewoners en op de 2e verdieping 2 bewoners)
Voor dit appartement zijn we eigenlijk op zoek naar een jonge student(e) die net start met haar opleiding of met haar/ zijn werk. Mocht je belangstelling hebben, we kijken uit naar je reactie. Vertel je gelijk iets over jezelf?
Kenmerken
- Status:
- Beschikbaar
- Huurprijs:
- € 750,-
- Bouwjaar:
- 2020
- Soort object:
- benedenwoning, appartement
- Bouwvorm:
- bestaande bouw
- Woonoppervlakte:
- 45 m2
- Inhoud:
- 120 m3
- Aantal kamers:
- 3
- Aantal slaapkamers:
- 2
- Aantal badkamers:
- 1
- Aantal verdiepingen:
- 1
- Faciliteiten:
- betaald parkeren
- Permanente bewoning:
- Ja
- Onderhoud binnen:
- goed
- Onderhoud buiten:
- goed
Buurt
- Soort woning:
- Informatie
- Bouwjaar:
- Informatie
- Soort woning:
- Informatie
- Bouwjaar:
- Informatie
- Soort woning:
- Informatie
- Bouwjaar:
- Informatie
- Soort woning:
- Informatie
- Bouwjaar:
- Informatie
- Soort woning:
- Informatie
- Bouwjaar:
- Informatie
- Soort woning:
- Informatie
- Bouwjaar:
- Informatie